Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.02.2019

ДП «Держзовнішінформ» та ДП«Укрхімтрансаміак» працюватимуть на новому рівні

Відбулася зустріч керівників двох державних підприємств «Держзовнішінформ» Богдана Дубаса та «Укрхімтрансаміак» Валентина Шліхти за участю експертів ДЗІ.

Директор «Держзовнішінформу» Богдан Дубас наголосив на важливості такої події:

– Ще раніше між нашими підприємствами був підписаний меморандум і вже сьогодні ми заключили угоду. Це дуже важливі кроки у співпраці наших підприємств, бо ціль у нас одна – якісно виконувати свою роботу.

Відтепер аналітики будуть надавати експертні, цінові, інформаційні послуги «Укрхімтрансаміаку» у сфері хімічної промисловості, що включають аналіз ситуації на світовому та внутрішньому ринках аміаку, мінеральних добрив тощо.

У ході зустрічі відбулася розмова щодо розробки регламенту підприємств. В.о. директора «Укрхімтрансаміак» Валентин Шліхта відмітив високий професіоналізм спеціалістів ДЗІ:

– Мені цікава ваша робота. Той рівень, на якому ви працюєте – називається сучасним підходом до управління.