Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 26.06.2019

ДП «Держзовнішінформ» та ГО «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу» підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю

Директор державного підприємства «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас та президент Громадської організації «Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу» Руслан Бельтюков підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Про це повідомляє прес-служба “Держзовнішінформ”.

Метою меморандуму є зміцнення співпраці та сприяння розвитку підприємств малого і середнього бізнесу України, розвитку власників  і керівників бізнесу, формування спільних бізнес-проектів тощо.

Меморандум, зокрема, передбачає взаємодію з питань забезпечення сталого економічного зростання і розвитку, спільні дослідження у сфері економіки, розвиток ринків послуг в умовах регіональної інтеграції, взаємодію в сфері розвитку інформаційно-комунікаційних технологій тощо.

Також очікується, що результатом співпраці стане здійснення діяльності по організації та проведенню спільних ділових та навчальних заходах.

Довідка: ГО «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу» створена у 2018 році, як об’єднання професійних керівників та налічує понад 560 учасників.