Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.06.2019

ДП «Держзовнішінформ» та ГО «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу» підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю

Директор державного підприємства «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас та президент Громадської організації «Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу» Руслан Бельтюков підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Про це повідомляє прес-служба “Держзовнішінформ”.

Метою меморандуму є зміцнення співпраці та сприяння розвитку підприємств малого і середнього бізнесу України, розвитку власників  і керівників бізнесу, формування спільних бізнес-проектів тощо.

Меморандум, зокрема, передбачає взаємодію з питань забезпечення сталого економічного зростання і розвитку, спільні дослідження у сфері економіки, розвиток ринків послуг в умовах регіональної інтеграції, взаємодію в сфері розвитку інформаційно-комунікаційних технологій тощо.

Також очікується, що результатом співпраці стане здійснення діяльності по організації та проведенню спільних ділових та навчальних заходах.

Довідка: ГО «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу» створена у 2018 році, як об’єднання професійних керівників та налічує понад 560 учасників.