Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 26.06.2019

ДП «Держзовнішінформ» та ГО «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу» підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю

Директор державного підприємства «Державний інформаційно-аналітичний центр моніторингу зовнішніх товарних ринків» Богдан Дубас та президент Громадської організації «Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу» Руслан Бельтюков підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Про це повідомляє прес-служба “Держзовнішінформ”.

Метою меморандуму є зміцнення співпраці та сприяння розвитку підприємств малого і середнього бізнесу України, розвитку власників  і керівників бізнесу, формування спільних бізнес-проектів тощо.

Меморандум, зокрема, передбачає взаємодію з питань забезпечення сталого економічного зростання і розвитку, спільні дослідження у сфері економіки, розвиток ринків послуг в умовах регіональної інтеграції, взаємодію в сфері розвитку інформаційно-комунікаційних технологій тощо.

Також очікується, що результатом співпраці стане здійснення діяльності по організації та проведенню спільних ділових та навчальних заходах.

Довідка: ГО «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу» створена у 2018 році, як об’єднання професійних керівників та налічує понад 560 учасників.