Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 21.04.2020

ДТЕК планує запустити пілотний проект energy storage на базі Запорізької ТЕС

Енергохолдинг ДТЕК планує запустити пілотний проект з будівництва та експлуатації системи накопичення (energy storage) на базі Запорізької ТЕС до кінця 2020р. Про це 14 квітня під час прес-брифінгу заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко, передає expro.com.ua.

«Сьогодні ми вже майже вступили в пілотний проект по зберіганню енергії на базі Запорізької станції. Навіть не зважаючи на сьогоднішню кризу, ми вважаємо, що це дуже важливий напрямок і що цей пілотний проект буде реалізований до кінця року, і ми відпрацюємо технології по зберіганню енергії», – розповів Тімченко.

Тімченко зазначив, що балансуючі потужності – це важлива складова трансформації галузі. Він також повідомив про те, що сьогодні зусилля та пошук технологій в ДТЕК спрямовані на те, як конвертувати базові потужності в балансуючі, з тими ж вимогами, які потрібні для енергосистеми.

Крім того, гендиректор додав, що компанія розглядає також газопоршневі двигуни на базі власних теплових електростанцій, які можуть відповідати потребам балансування та інші технології.