Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 21.04.2020

ДТЕК планує запустити пілотний проект energy storage на базі Запорізької ТЕС

Енергохолдинг ДТЕК планує запустити пілотний проект з будівництва та експлуатації системи накопичення (energy storage) на базі Запорізької ТЕС до кінця 2020р. Про це 14 квітня під час прес-брифінгу заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко, передає expro.com.ua.

«Сьогодні ми вже майже вступили в пілотний проект по зберіганню енергії на базі Запорізької станції. Навіть не зважаючи на сьогоднішню кризу, ми вважаємо, що це дуже важливий напрямок і що цей пілотний проект буде реалізований до кінця року, і ми відпрацюємо технології по зберіганню енергії», – розповів Тімченко.

Тімченко зазначив, що балансуючі потужності – це важлива складова трансформації галузі. Він також повідомив про те, що сьогодні зусилля та пошук технологій в ДТЕК спрямовані на те, як конвертувати базові потужності в балансуючі, з тими ж вимогами, які потрібні для енергосистеми.

Крім того, гендиректор додав, що компанія розглядає також газопоршневі двигуни на базі власних теплових електростанцій, які можуть відповідати потребам балансування та інші технології.