Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.05.2022

ДТЕК тестово поставив до Польщі 50 тис. тонн вугілля – топменеджер

Енергохолдинг “ДТЕК” після перших тестових постачань вугілля до Польщі обсягом 50 тис. тонн розглядає можливість забезпечити регулярний експорт енергоресурсів із урахуванням проблем логістики в умовах війни, повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

“Ми зробили перші тестові відвантаження вугілля до Польщі. Це невеликий обсяг – 50 тис. тонн. На жаль, дуже великі складнощі з логістики, тому що залізнична інфраструктура і в Україні, і в Польщі не розрахована на такий обсяг переміщення товарів. Як і порти в Польщі – Гданськ та Гдиня, тому тестові постачання є, але більших обсягів, як це можна було б робити через море, порт “Південний”, наприклад, немає”, – сказав Сахарук у коментарі “Енергореформі”.

Водночас він запевнив, що компанія розглядає можливості та продовжує опрацьовувати шляхи постачання вугілля до Польщі.

“Вугілля з інших джерел є критичним для Польщі для заміщення обсягів постачань із Росії, які були заборонені. Було б дуже добре, якби Україна підставила плече Польщі, яка дуже допомагає нам, і допомогла полякам пережити відмову від російського вугілля”, – пояснив виконавчий директор ДТЕК.

За його розрахунками, за часів сезонного профіциту вугілля енергохолдинг міг би відвантажувати до Польщі приблизно 100-150 тис. тонн на місяць – той обсяг, який залишається після забезпечення своїх ТЕС та інших споживачів.

“Це не забезпечить повної диверсифікації постачань, але це буде наш внесок у те, що наші друзі поляки отримають допомогу. Воно підходить за якісними характеристиками. Його просто потрібно навчитися швидко та без збоїв доставляти до Польщі”, – наголосив топменеджер ДТЕК.

При цьому він звернув увагу, що постачання вугілля з України залізницею – це більш швидка й економічна альтернатива для поляків порівняно з морськими постачаннями.

 

ua.interfax.com.ua