Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 11.08.2022

Два найбільших світових виробники добрив скорочують виробництво

Два найбільших світових хімічних концерни заявили, що будуть скорочувати виробництво добрив. Про це пише Latifundist.com.

Зокрема, хімічний концерн BASF оголосив про скорочення виробництва аміаку у відповідь на зростання цін на газ.

«Ми скорочуємо виробництво на об’єктах, які вимагають великих обсягів природного газу, таких як заводи з виробництва аміаку‎»‎, — заявив генеральний директор BASF Мартін Брудермюллер.

Генеральний директор BASF додав, що вищі витрати на енергію будуть переведені на споживачів, і аграрії можуть очікувати різкого збільшення витрат на добрива наступного року.

Заява BASF послідувала за заявою провідного норвезького виробника добрив Yara International про скорочення виробництва добрив на кількох заводах.

«На момент складання звіту Yara International скоротила виробництво до 1,3 млн т аміаку на рік і 1700 т готових добрив на рік», — йдеться у повідомленні.‎

Відзначається, що ціни на газ у Європі різко зросли після оголошення російського «Газпрому» наприкінці липня про те, що він скоротить щоденні поставки газу до Німеччини та інших країн Центральної Європи трубопроводом «Північний потік» приблизно до 20% пропускної спроможності трубопроводу.

На цьому фоні Європейська комісія (ЄК) запропонувала знизити тарифи на два ключові інгредієнти, які використовуються для виробництва азотних добрив.

«Зниження тарифів допоможе ЄС створити більш диверсифікований портфель імпорту аміаку та сечовини, що захистить фермерів від коливань цін та стабілізує довгострокові ціни‎»‎, — відмітили в ЄК.

 

kurkul.com