Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 09.09.2020

Ефективна робота митниці – це питання національної безпеки

«Немає у державі складнішої і проблемнішої інституції, аніж митниця. Адже це – до 50% наповнення бюджету. Якщо вона не працює, країна мусить шукати ресурси, запозичувати десь гроші… Водночас, ефективна робота митниці – це питання національної безпеки», – наголосив Міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю для видання “Цензор.НЕТ.

За словами Міністра, сьогоднішня ситуація в митних органах вимагає щоденних рішень, щоб зняти весь шквал проблем і запитань, та запустити нормальну роботу системи.

«У нас багато справ. Скажімо, прагнемо закінчити конкуренцію між митницями за клієнтів. Коли якась митниця створить кращі умови, порівняно з іншою… Вирівняємо митну вартість в усіх 16 митницях. Якщо десь буде нижча вартість, значить, попрощаємось з керівником. Зрештою, митниця має стабілізуватися і забезпечити результат», – зазначив Сергій Марченко.

Коментуючи кадрові рішення в Держмитслужбі, Міністр розповів, що уже запущено проект з оцінки кваліфікації та доброчесності посадовців на митниці, який є тестом на профпридатність.

«Ми запустили оцінку кваліфікації та доброчесності посадовців на митниці. Таку атестацію проходитиме весь особовий склад митниці, всі керівники. І це буде обов’язковою умовою для подальшої роботи в Держмитслужбі», – сказав Міністр фінансів.

Джерело: Урядовий портал.