Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 28.11.2017

Експерти очікують зростання ІТ індустрії в Україні на рівні 18%

Українська ІТ-індустрія розвивається швидкими темпами і за підсумками останнього року зайняла третє місце у структурі експорту послуг з України.

Про це Finance.ua розповіли у ІТ Комітеті ЕВА (European Business Association).

За прогнозами експертів, очікується зростання індустрії на рівні 18% наприкінці 2017 року, а через три роки цей показник має подвоїтись.

Успіх компаній у сфері інформаційних технологій пояснюється високою експертизою українських спеціалістів, які створюють рішення для міжнародних компаній зі списку Global Fortune 500. Висока кваліфікація та рівень освіти фахівців з інформаційних технологій підтверджують і високі позиції вітчизняної ІТ-індустрії у світових рейтингах:

  • Digital gig work (фріланс по розробці програмного забезпечення та ІТ-рішень) – 7 місце;
  • Найкращі розробники (Hacker Rank) – 11 місце;
  • The Good Country Index (наука і технології) – 14 місце;
  • T. Kearney Global Services Location Index – 24 місце;
  • Bloomberg Innovation Index – 42 місце.

Серед найбільших клієнтів вітчизняних ІТ-компаній можна виділити наступні: Citi, L’Oreal, Versace, Formpipe, Mastercard, Viaplay, SAS, ПУМБ, IGT, TUI Group, Sephora, Pony Express, Lacoste, Crocs та багато інших. Однак через умови комерційних угод, більшість міжнародних замовників залишаються невідомими.

На сьогоднішній день ІТ компанії в України працюють над створенням проектів переважно для таких індустрій, як цифрові медіа, телекомунікації, фінанси, технології для медицини, автопромисловості та авіації, нерухомості, проектів e-commerce та інших.

За матеріалами finance.ua