Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.02.2019

Експерти «Держзовнішінформу» провели інноваційне дослідження

ДП «Держзовнішінформ» (ДЗІ) виконало дослідження адміністративної структури апарату управління та Іллічівськоі філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України», в частині ефективності прийняття управлінських рішень в сфері організації та проведення закупівель.

Співпраця двох державних підприємств почалася влітку минулого року. А саме, 25 червня було укладено Меморандум про співробітництво та взаємодію між ДП «Держзовнішінформ» та ДП «Адміністрація морських портів України», затверджений державними секретарями Міністерства інфраструктури та Міністерства економічного розвитку та торгівлі, метою якого є підвищення рівня ефективності та якості управлінських рішень. Після того, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» відбулася переговорна процедура закупівлі, внаслідок чого підписана угода про співпрацю:

  • Метою співпраці наших підприємств було провести експертне дослідження у сфері управлінських рішень аби підвищити ефективність публічних закупівель, – зазначає директор «Держзовнішінформ» Богдан Дубас, – що в подальшому забезпечить покращення економічних показників роботи підприємства , зменшить витрати державних коштів.

За результатами дослідження були виявлені можливості для покращення  наявної системи ухвалення управлінських рішень із закупівлі. А також, запропоновані інноваційні методи та алгоритми по вдосконаленню прийняття управлінських рішень.

Робота експертів «Держзовнішінформу» отримала високу оцінку з боку адміністрації ДП «АМПУ». Крім того, було відмічено, що підвищення ефективності  процесів  закупівель, вдосконалення регуляторних документів,методик, тощо – дуже  актуальні для морських портів України. А також, і для галузі публічних закупівель в цілому.

ДП «Держзовнішінформ» планує продовжувати таку роботу, розробляти та впроваджувати методики, підвищувати кваліфікацію спеціалістів,які задіяні в процесі закупівель  серед інших великих системних підприємств різної форми власності і, в першу чергу державних, щоб  знизити можливі ризики при проведенні процедури закупівель, заощадити витрати коштів, скоротити час на проведення конкурсних торгів та впорядкувати інші пов’язані з цим процесом питання.