Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.03.2022

Експорт американського скрапленого газу до кінця року збільшиться на 20%

За даними Міненерго США, у січні американський скраплений газ становив понад половину всього європейського імпорту СПГ. Експорт американського скрапленого газу до кінця року збільшиться на 20% завдяки запуску нових потужностей.

Міністерство енергетики США видало додаткові дозволи на експорт СПГ з портів Мексиканської затоки  компанії Cheniere Energy, яка зможе додатково експортувати 20,4 млн м3/добу.

Польща планує завершити поточний контракт і з грудня 2022 р. перестати купувати російський газ.

Італія розглядає можливості заміни російського газу на Азербайджанський та Алжирський. Німеччина до цього кроку поки що не готова через відсутність власних потужностей для імпорту, тож в планах побудувати відповідні термінали. Уряд Німеччини домовився з Катаром про довгострокові постачання скрапленого природного газу.

Болгарія заявила про намір не продовжувати контракт на постачання російського природнього газу, що закінчується цього року.

Азербайджан планує збільшити експорт газу до Європи до 9,1 млрд м3 і до Туреччини до 8,2 млрд м3 (+11% до 2021 р.).