Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 22.11.2019

Експорт мінеральних добрив – ДП «Держзовнішінформ»

Протягом жовтня українські виробники добрив активізували експортні продажі. Карбамід виробництва «Дніпроазот» відвантажувався як залізницею до Європи, так і морським транспортом до Індії у рамках минулого тендера ММТС.

ОПЗ також відвантажував карбамід до Індії у рамках контракту з одним із виробників NPK. Загалом  протягом жовтня обсяги експорту карбаміду з порту «Південний» оцінюються приблизно в 160 тис. тонн.

«Рівнеазот» експортував вапняково­аміачну селітру (ВАС) до країн Європи. Крім звичних ринків Угорщини, Румунії та Польщі, у жовтні добриво відвантажувалося до Литви.

За попередніми оцінками аналітиків, обсяги експорту ВАС «Рівнеазотом» у жовтні оцінюються у 20­25 тис. тонн.

Черкаський «Азот» також активізував експортні постачання. Так, у жовтні заводом планувалося відвантажити близько 60 тис. тонн карбаміду, з яких 10 тис. тонн – залізницею на ринки Європи (Словаччина, Румунія, Польща) і ще 50 тис. тонн для відвантаження з портів.

Також плануються постачання на 50 тис. тонн продукції у листопаді.

Марина Григораш,

експертка ДП «Держзовнішінформ»