Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.06.2019

Експорт органічної продукції з Буковини зростає

В останні роки українські виробники аграрної продукції активно переорієнтувалися на ринки ЄС. Європа попри квоти, які захищають їхні ринки, цінує органічну українську продукцію АПК, надаючи їй сертифікати відповідності вимогам європейських стандартів, пише Голос України.

Статус виробника органічної продукції має й компанія з Чернівецької області.

З 2012 року вона щорічно успішно проходить аудит системи менеджменту безпечності харчових продуктів відповідно до вимог схеми сертифікації FSSC 22000 DQS Німеччини.

А ось за омріяний європейський сертифікат «Organic» потрібно було поборотися. Проте результат того вартував. Продукція автоматично прирівнялася до елітної і почала продаватися мінімум на 25 відсотків дорожче, ніж без позначки «органічна».

Основна органічна продукція, яка експортується з України, — це зернові, олійні та бобові культури, дикорослі ягоди, гриби, горіхи і лікарські трави. Це стало можливим завдяки Угоді про асоціацію з ЄС та Зоні вільної торгівлі.

— Угода про асоціацію, крім того, підштовхнула українське законодавство щодо органіки. А це — ціла система виробництва харчових продуктів. І кожен етап перебуває під суворим контролем органу сертифікації. Та прибутки варті таких жорстких норм, — переконаний директор компанії.

Джерело: Голос України