Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 22.01.2015

Експортерам поки не вдається підняти ціни на плоский прокат

Постачальники пропонували г/к рулон звичайних марок для поставок до країн Близького Сходу та Африки в середньому по 450-460 дол. США/т, FOB порти Чорного моря. Однак багато учасників ринку вважають такий рівень цін завищеним і сумніваються в тому, що покупці на нього погодяться.

Європейські споживачі також не бачать ринкових передумов для зміцнення цін на г/к рулон, що, швидше за все, змусить експортерів країн СНД піти на поступки вже щодо лютневих поставок. На ринках Туреччини і країн північної Африки г/к рулон українського виробництва пропонується в переважному ціновому діапазоні 450-460 дол. США/т, CFR.