Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 18.03.2013

Експортні ціни на довгомірний прокат у СНД тимчасово стабілізувались

Останнє було викликане переважно подорожчанням металобрухту, оскільки попит з боку зарубіжних перекатників і торгових компаній залишається невисоким. Квадратна заготовка квітневого виробництва пропонується для поставок на зарубіжні ринки по 530–545 дол. СЩА/т FOB, порти Чорного моря, тоді як експортні пропозиції по арматурі російського і українського походження досягають 605 дол. США/т FOB. Тим не менш, близькосхідні споживачі відзначають певну нестачу арматури, що, на думку операторів ринку, може призвести до відновлення зростання експортних цін на сорт вже до кінця поточного місяця.

На внутрішньому складському ринку сортового і фасонного прокату в Україні також відзначається цінова стабілізація. Пожвавлення продажів найбільш ходових типорозмірів арматури найімовірніше є ситуативним, оскільки трейдери прогнозують можливе підвищення заводських цін на арматуру в другій декаді березня.