Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 07.09.2015

Експортні котирування вітчизняної арматури знижуються на тлі високої конкуренції з боку азіатських постачальників

У перших числах вересня українські експортери арматури анонсували зниження цін. За наявною інформацією, виробникам арматури не вдалося утримати попередній рівень цін. Внаслідок низьких обсягів продажів у серпні, більшість комбінатів були змушені переглянути свою цінову політику. Так, вересневі обсяги вже подешевшали на 5−10 дол. США/т, і поточний діапазон пропозицій наразі не перевищує 345−350 дол. США/т, FOB (морські порти України). При цьому трейдери відзначають, що і даний рівень котирувань виглядає завищеним, приймаючи до уваги високу конкуренцію з боку азіатських постачальників і низький рівень попиту на ключових ринках. Багато операторів ринку вважають, що вартість української арматури знову знизиться вже в найближчі тижні. У той же час зберігається висока ймовірність того, що наступним діапазоном пропозицій може стати 335−340 дол. США/т, FOB.