Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.06.2022

Експортні ціни на ріпак нового врожаю падають

З початку червня на українському експортному ринку спостерігається зниження цін попиту на насіння ріпаку урожаю-2022. Про це повідомляють аналітики ІА «АПК-Інформ».

«Перш за все, здешевленню ріпаку майбутнього врожаю сприяє загальний знижувальний ціновий тренд на ринку рослинних олій, зокрема пальмової (через відновлення експорту Індонезією та політики нарощування його темпів) та соєвої», — розповіли аналітики.

Додатковий тиск на ціни чинять:

  • прогноз підвищення валового збору ріпаку в країнах ЄС у порівнянні з минулим роком;
  • очікування доволі високої пропозиції насіння ріпаку з України на західних сухопутних кордонах, попри скорочення збиральних площ (внаслідок окупації росією чи тривання активних бойових дій) та логістичні складнощі, які спостерігаються після закриття чорноморських портів.

Разом із цим, більш активне зниження цін обмежувало скорочення посівної площі під канолою в Канаді цього року у зв’язку з підвищенням погодних ризиків та збільшення витрат на її вирощування.

Так, ціни на насіння ріпаку урожаю-2022 з поставкою в липні станом на 13 червня переважно озвучуються в межах $725-750/т DAP-Ізов проти $820-850/т DAP-Ізов на початку червня.

 

kurkul.com