Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 12.10.2021

Енергетична криза викликала в Китаї ажіотажний попит на дизельні і бензинові генератори

Практично всі виробники дизельних генераторів в Китаї розпродали всі свої запаси обладнання і повідомляють про черги на кілька місяців наперед.

Президент КНР Сі Цзіньпін пообіцяв, що Китай досягне піку викидів вуглецю до 2030 року і досягне нульового рівня викидів до 2060 року. Але ця обіцянка виявилася під загрозою в результаті енергетичної кризи в країні, яка вже змусила Пекін збільшити видобуток вугілля, в той час як дизельні генератори які розкуповуються сьогодні китайцями,  викидають сажу, оксид вуглецю і діоксид вуглецю.

Аналітики повідомляють, що впровадження відновлюваних джерел енергії в Китаї не досягло рівня, що дозволяє замінити вугілля. Екстремальні погодні умови в цьому році також скоротили поставки деяких поновлюваних джерел енергії, таких як гідроенергетика на півдні Китаю.

Зневірені власники заводів у Китаї все частіше використовують дизельні генератори, щоб підтримувати свій бізнес під час енергетичної кризи, яка загрожує як економічному зростанню країни, так і її екологічним амбіціям.

Дефіцит електроенергії заважає промисловому виробництву, а також залишив деякі домогосподарства без електрики. З метою економії палива деякі провінції вирішили закривати заводи на кілька днів в тиждень, при цьому співробітникам було наказано користуватися сходами, а в офісах заборонили використовувати кондиціонери при низьких температурах.

Інвестиційні банки знижують перспективи зростання Китаю через дефіцит енергоносіїв. В кінці минулого місяця Goldman Sachs знизив свій прогноз зростання в Китаї на 2021 рік з 8,2% до 7,8%, пославшись на «значний негативний тиск» через брак енергії.

 

metallurgprom.org