Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 13.01.2021

Енергоаудиторам надаються консультації щодо роботи в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва

Як відомо, із 1 грудня 2020 р. енергоаудитори мають виготовляти сертифікати будівель в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва.

Ця загальнонаціональна інформаційна система запроваджується Мінрегіоном та Мінцифри за підтримки партнерів. Ціль – впорядкувати процес будівництва в Україні і через максимальну публічність інформації зробити його прозорим.

Наразі у системі відбувається наповнення реєстрів сертифікатів будівель, атестатів енергоаудиторів та іншої інформації.

«Енергоаудитор відіграє ключову роль у сертифікації будівель. Саме від його знань, вмінь та роботи залежить вірно визначений клас енергоефективності будівлі та ті рекомендації з термомодернізації, які приведуть до економії енергії та платіжок. Тож, враховуючи зміни у сертифікації, ми готові й надалі надавати усі необхідні консультації енергоаудиторам, щоб покращити їхню роботу», – прокоментував Костянтин Гура, т.в.о. Голови Держенергоефективності.

Так, Агентство рекомендує енергоаудиторам:

Джерело: Урядовий портал.