Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.04.2021

«Енергомашспецсталь» у березні збільшила експорт продукції на 76%

ПАТ «Енергомашспецсталь» (ЕМСС) у березні збільшило експорт продукції на 76% порівняно з лютим 2021 року. За місяць підприємство відвантажило замовникам 1730 тонн продукції.

Про це йдеться в повідомленні ЕМСС на сторінці у Facebook.

Підприємство виготовило быльшу частину виробів для замовників з атомної галузі, в тому числі для зарубіжних атомних електростанцій АЕС «Аккую» (Туреччина), АЕС «Куданкулам» (Індія), АЕС «Сюйдапу» (Китай) і АЕС «Тяньвань» (Китай).

Основні напрямки експорту включають Німеччину, Італію, Францію, Польщу, Чехію, Румунію, Бельгію та інші країни.

ЕМСС також відвантажила на експорт опорні валки, частини ротора турбіни високого тиску, обичайки, днище ПГВ, сфери, труби та іншу продукцію.

Підприємства в тому числі відвантажило дві великогабаритні виливки кронштейна по 136 тонн кожна. Доставка продукції замовнику здійснювалася автомобільним, залізничним і морським транспортом.

«Серед поставок українським споживачам слід зазначити відвантаження механоскладального виробництва ЕМСС. У березні на металургійні комбінати «Азовсталь» та ІнГЗК були відвантажені чавуновоз із ковшем ємністю 140 тонн і лебідка напору для екскаватора ЕКГ-10. Ці підприємства є постійними замовниками продукції ЕМСС», – йдеться в повідомленні «Енергомашспецсталі».

ПАТ «Енергомашспецсталь» (Краматорськ, Донецька обл.) – найбільший український виробник спеціальних литих і кованих виробів індивідуального та дрібносерійного виробництва для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) і загального машинобудування.