Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 26.05.2021

Енергомашспецсталь виготовила ротор масою 96 тонн для індійської компанії BHEL

У Краматорську готують до відвантаження ротор турбіни низького тиску для індійської компанії Bharat Heavy Electrical Limited.

ПАТ «Енергомашспецсталь» завершило виготовлення ротора турбіни низького тиску для індійської компанії Bharat Heavy Electrical limited. В даний час ротор масою 96 тонн готується до відвантаження замовнику. Поставка великогабаритного виробу в місто Харідвар (Індія) буде здійснюватися залізничним і морським транспортом.

Договір на виробництво і поставку ротора турбіни низького тиску був підписаний між ПАТ «ЕМСС» та індійською компанією BHEL в червні 2020 року.

Bharat Heavy Electrical limited – одна з найбільших індійських інженерно-промислових компаній. Займається виробництвом, розподілом і передачею електроенергії, телекомунікаціями, видобутком нафти, газу і корисних копалин. Продукцією BHEL є турбіни, трансформатори, електричні генератори, обігрівачі та інше обладнання.

metallurgprom.org