Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.03.2022

Парламент прийняв у цілому законопроєкт про пільговий імпорт

 

Законопроєкт підтримали 353 із 363 депутатів

Верховна Рада на пленарному засіданні у четвер ухвалила законопроєкт №7190 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період воєнного стану».

Як свідчить інформація з сайту парламенту, законопроєкт підтримали 353 із 363 депутатів.

Проєкт закону передбачає звільнення від ввізного мита та ПДВ імпорт товарів в Україну платниками єдиного податку першої, другої та третьої груп, скасування податку на нерухомість та спрощену форму розмитнення.

Відповідно до тексту пояснювальної записки до законопроєкту, звільнення від митних тарифів ​​не поширюється на товари з Росії, Білорусі та з тимчасово окупованих територій. Для переліку товарів, визначених Кабміном, скасовується обов’язок подавати дозвільні документи, які необхідні при імпорті. Також з 1 квітня 2022 року до завершення воєнного стану звільняються від ПДВ операції із ввезення товарів платниками єдиного податку 1-3 груп.

Щодо нерухомості, то власники житлової нерухомості із зони бойових дій звільняються від податків за 2021 та 2022 роки, а нежитлової – від податків з 1 березня 2022 року до 31 грудня року, в якому буде скасовано воєнний стан.

Органи місцевого самоврядування наділяються правом впроваджувати місцеві податки та вносити зміни до раніше встановлених (зменшувати/збільшувати ставки) без поширення вимог регуляторного законодавства.

 

gmk.center