Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 13.06.2019

Естонія допоможе Україні створити «державу в смартфоні»

Цифровий лідер Євросоюзу в сфері державних послуг Естонія надасть Україні експертну і технічну допомогу для реалізації концепції «Держава у смартфоні», яка дасть змогу зробити більшість наданих українцям держпослуг в електронному вигляді.

Про це пише Уніан з посиланням на офіційний сайт Президента України про підсумки візиту української делегації до Естонії 10-11 червня.

«Ми отримали дуже позитивний зворотний зв’язок щодо наших планів від естонських експертів, а також домовилися про конкретну підтримку з проведення аудиту реєстрів, розвитку системи «Трембіта», сучасної електронної ідентифікації SmartID і впровадження e-Residency. На кожній зустрічі ми відчували абсолютну відкритість і бажання допомогти Україні», – йдеться у матеріалі.

У повідомленні наголошується, що естонський досвід у даному питанні дуже важливий, оскільки саме Естонія першою у світі ввела електронну взаємодію реєстрів і ID-карти, провела електронні вибори і досягла показника онлайн-послуг у 99%, а також надала можливість отримання «електронного громадянства».

Джерело: УНІАН