Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.05.2022

EUROFER очікує спаду металоспоживання в ЄС на 1,9%

Причини коригування прогнозу – війна в Україні, зростання цін на енергоносії та розрив ланцюжків поставок

Асоціація EUROFER скоригувала свій прогноз споживання металопродукції у Євросоюзі у 2022 році. У порівнянні з лютневим прогнозом та очікуванням зростання регіонального металоспоживання на 3,2%, тепер асоціація очікує спаду на 1,9%. Про це йдеться у повідомленні EUROFER.

Агресія РФ проти України призвела до серйозних негативних наслідків в економіці через зростання цін на енергоносії та розрив ланцюжків поставок. При цьому ситуація залишається дуже непередбачуваною та залежатиме від розвитку подій у найближчі місяці.

«Швидке погіршення глобальної ситуації після вторгнення Росії в Україну ще більше погіршило перспективи сталеливарної промисловості. У результаті очікується, що зростання виробництва скоротиться вдвічі у 2022 році (+2% у порівнянні з лютневим прогнозом у +4%) та залишиться скромним у 2023 році (+2,3%)», – йдеться у повідомленні.

За очікуваннями EUROFER, найбільший спад відбудеться у секторі виробництва побутової техніки, де випуск у 2022 році скоротиться на 3,3% в порівнянні з 2021 роком. Асоціація прогнозує зростання на 2,3% у будівельній галузі та відновлення попиту в автопромі на 4,9% в порівнянні з минулим роком.

Основними ризиками асоціація вважає можливість рецесії або стагфляції через загострення енергокризи та дефіциту сировини. Також серйозним негативним фактором є проблеми із логістикою. За даними EUROFER, окремі європейські меткомпанії вже зіткнулися з перебоями з поставками запчастин для обладнання через розрив зв’язків з РФ та коронавірусних обмежень у Китаї.

«У нинішніх умовах, на тлі загострення енергетичної кризи та нестачі сировини не можна виключати нову рецесію чи сценарій стагфляції», – констатував Аксель Еггерт, генеральний директор EUROFER.

Як повідомляв раніше GMK Center, у лютому EUROFER знизила прогноз зростання видимого споживання сталі у ЄС 2022 року до 3,2% проти 2021 роком – до 154 млн т.

Нагадаємо, що раніше асоціація закликала Єврокомісію скоротити щорічне збільшення обсягу квот на імпорт сталі до ЄС – з 3% до 1%.

 

 

gmk.center