Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 04.12.2019

Facebook випускає новий інструмент для фото

Соціальна мережа Facebook випускає новий інструмент, який дасть можливість користувачам переносити фотографії прямо в Google Photos.

Спочатку інструмент був випущений в Ірландії і буде доступний по всьому світу у першій половині 2020 року. 

«Протягом майже десятиліття ми дозволяли людям завантажувати свою інформацію з Facebook. Інструмент передачі фотографій, який ми починаємо впроваджувати, заснований на коді, розробленому завдяки нашій участі в проекті передачі даних з відкритим вихідним кодом», – пояснює Стів Саттерфілд, директор з конфіденційності та публічної політики соціальної мережі.

В цей проект передачі даних також входять такі учасники, як Apple, Google, Microsoft, Twitter та інші. Facebook повідомляє, що спочатку він починається з Google Photos, але в майбутньому можуть бути включені й інші сервіси. Facebook тестує інструмент в Ірландії. Також він буде допрацьовувати його на основі відгуків Користувачів.

Цей інструмент буде корисний для користувачів Google Photo, які не виконують автоматичне резервне копіювання зображень зі своїх телефонів. Якщо ви користувач Facebook і Google Photos, який робить резервні копії фотографій, то, швидше за все, більшість фотографій, розміщених у соціальній мережі, вже скопійовані в службу Google.