Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 15.03.2023

ФАО оголошує тендери на закупівлю курчат і комбікормів для птиці

ФАО оголосила 2 тендери на закупівлю й постачання одноденних курчат і комбікормів для свійської птиці.

Так організація має на меті підтримати сільські домогосподарства в отриманні доступу до найважливіших сільськогосподарських ресурсів і збільшити виробництво продуктів харчування на рівні домогосподарств, уточнили у ФАО.

Ця діяльність є частиною Програми реагування ФАО в Україні у 2023 році і спрямована на захист продовольчої безпеки й засобів до існування постраждалих від війни сільських громад. Програма охопить 6,5 тис. найуразливіших сільських домогосподарств у Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.

Їм нададуть 162,5 тонн стартової білково-вітамінно-мінеральної кормової добавки (у наборах по 25 кг) і 195 тис. одноденних курчат (у наборах по 30 курчат).

Для участі у тендерах постачальникам потрібно подати заявку через Глобальний ринок ООН (ГРООН), обравши тендер:

Потенційним постачальникам пропонується подати пропозиції на повну або часткову кількість зазначених ресурсів.

 Кінцевий термін подання заявки – 24 березня 2023 року о 14:00 за київським часом.

Постачальники повинні бути зареєстровані. Детальні інструкції щодо доступу до тендерної документації ФАО та подання тендерної пропозиції через ГРООН можна завантажити на сторінці UNGM Tender Management (Управління тендерами ГРООН).

16 березня об 11:00 ФАО проведе онлайн-конференцію для потенційних постачальників. Посилання на конференцію буде поширено через ГРООН.

Посилання для участі в заході: https://fao.zoom.us/j/95909597658

 

agrotimes.ua