Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.05.2022

Фермери Херсонщини продають овочі майже задарма

На тимчасово окупованій Херсонщині фермери змушені продавати овочі майже задарма. Про це пише kherson-news.net.

Як зазначається, Херсонщина, яка постачала ранні овочі та зелень практично у всі області України, після окупації російськими військами опинилась у складній ситуації. Фермери не можуть вивезти продукцію за межі регіону, оскільки російські військові остаточно заблокували виїзд із окупованої території.

«Реалізувати вирощену продукцію вдається у дуже невеликих кількостях та за найнижчими цінами. Яскравою ілюстрацією економічних проблем херсонських фермерів став гуртовий ринок у Великих Копанях. Свій товар сільгоспвиробники реалізую буквально за копійки», — йдеться у повідомленні.

Зокрема:

  • молода білокачанна капуста, пекінська капуста, редис коштують 5-8 грн/кг;
  • огірки — 20 грн/кг;
  • молода картопля — 45 грн/кг;
  • ранні полуниці — 100 грн/кг.

Водночас, за моніторингом Kurkul.com та даними Мінфіну, у роздрібних мережах молода білокачанна капуста коштує 35,9 грн/кг; огірки — від 70 грн/кг.

Водночас полуниця другий тиждень поспіль дешевшає, якщо раніше її можна було придбати за 200 грн/кг, то наразі вартість знаходиться в межах 100-130 грн/кг.

На гуртовому ринку «Шувар» у Львові рання капуста коштує в середньому 22,5 грн/кг, огірки — 55 грн/кг, редиска — 35 грн/кг.

 

kurkul.com