Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 13.07.2020

Фермери зможуть отримати землю під виплату 2800 грн/га на рік

Наразі в обробітку фермерських господарств знаходиться близько 500 тис. га землі у постійному користуванні. Проте, сам інститут постійного користування не додає впевненості в інвестуванні. З відкриттям ринку землі фермери матимуть можливість фактично за вартість оренди в розстрочку на 10 років – це в середньому 2 800 гривень за гектар на рік за нормативно-грошовою оцінкою отримати землі в приватну власність. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький у Фейсбук.

“Тобто до 2024 року ми отримаємо суттєвий сегмент фермерських господарств, а також додатково близько 10 тис. сімейних фермерських господарств”, – вважає заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Ринок землі відкриває для фермерів нові горизонти. Вони можуть, не боячись втратити землю, інвестувати у своє господарство – у садівництво, тваринництво. І щоб дійсно фермери повірили і почали це робити, ми вже цього року започаткували фокусні програми їх підтримки, на кшталт 5 000 грн на голову ВРХ для СФГ, компенсація по племінному ресурсу, а у подальшому – розширимо напрями підтримки, зокрема, на органічне виробництво, нішеві культури та інше. Адже підтримка аграріїв і створення сильного фермерського руху в Україні – пріоритет для Мінекономіки, – написав він.

Джерело: AgroNews