Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.04.2022

Ferrexpo у першому кварталі виробила 2,7 млн ​​тонн окатишів

Це приблизно відповідає показнику першого кварталу минулого року

Компанія Ferrexpo у першому кварталі виробила 2,7 млн ​​т окатишів, що відповідає показнику за аналогічний період 2021 року і на 11% нижче за показник четвертого кварталу минулого року. За той самий період продажі компанії становили 2,6 млн тонн. Про це GMK Center повідомили в компанії Ferrexpo.

«Логістичні шляхи до Європи залізницею та баржами залишаються відкритими для групи. Водночас роботу в порту «Південний», як і раніше, призупинено», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у компанії, згідно з закликами української влади Ferrexpo продовжуватиме виробляти та експортувати свою продукцію доти, доки є така можливість і це буде безпечно.

«Безпека наших співробітників залишається нашим найвищим пріоритетом. Наші підприємства та місцеві громади розміщуються за межами основних зон конфлікту на території України, що дає нам змогу продовжувати свою діяльність, включаючи доставку залізорудних окатишів клієнтам у Європі залізницею та баржами, яка історично становила близько 50% продажів», – зазначає CEO Ferrexpo Джім Норт.

Нагадаємо, що раніше Ferrexpo передала для гуманітарних потреб Збройних Сил України та територіальної оборони понад 70 автомобілів різного класу на загальну суму понад $3,5 млн.

Як повідомляв GMK Center, Ferrexpo збільшила фінансування свого Гуманітарного фонду до $7,5 млн для надання подальшої підтримки місцевим громадам у регіоні діяльності, а також для більш широкої підтримки громад по всій Україні.

 

gmk.center