Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.04.2022

Ferrexpo у першому кварталі виробила 2,7 млн ​​тонн окатишів

Це приблизно відповідає показнику першого кварталу минулого року

Компанія Ferrexpo у першому кварталі виробила 2,7 млн ​​т окатишів, що відповідає показнику за аналогічний період 2021 року і на 11% нижче за показник четвертого кварталу минулого року. За той самий період продажі компанії становили 2,6 млн тонн. Про це GMK Center повідомили в компанії Ferrexpo.

«Логістичні шляхи до Європи залізницею та баржами залишаються відкритими для групи. Водночас роботу в порту «Південний», як і раніше, призупинено», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у компанії, згідно з закликами української влади Ferrexpo продовжуватиме виробляти та експортувати свою продукцію доти, доки є така можливість і це буде безпечно.

«Безпека наших співробітників залишається нашим найвищим пріоритетом. Наші підприємства та місцеві громади розміщуються за межами основних зон конфлікту на території України, що дає нам змогу продовжувати свою діяльність, включаючи доставку залізорудних окатишів клієнтам у Європі залізницею та баржами, яка історично становила близько 50% продажів», – зазначає CEO Ferrexpo Джім Норт.

Нагадаємо, що раніше Ferrexpo передала для гуманітарних потреб Збройних Сил України та територіальної оборони понад 70 автомобілів різного класу на загальну суму понад $3,5 млн.

Як повідомляв GMK Center, Ferrexpo збільшила фінансування свого Гуманітарного фонду до $7,5 млн для надання подальшої підтримки місцевим громадам у регіоні діяльності, а також для більш широкої підтримки громад по всій Україні.

 

gmk.center