Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.10.2015

Форум «Україна і світ. Новий діалог» – держава підтримає експортерів

Держава готова надати реальну підтримку українським експортерам. Про це йшлося 20 і 21 жовтня 2 015 в Одесі на II Международном економічному форумі «Україна і світ. Новий діалог».

Необхідність державної підтримки експорту стала однією з ключових тем форуму. Так, посол з особливих доручень Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України Олександр Данилейко, відзначив важливість дипломатичної та інформаційної підтримки експортерів. за його словами, на сьогодні таке сприяння бізнесу здійснюється в рамках роботи Ради Експортерів та інвесторів при МЗС Украіни. Оперативне інформування вітчизняних компаній про нові можливості ведення бізнесу за кордоном, диппідтримка, вирішення конкретних проблем українського бізнесу – всім цим в даний час займаються українські дипломати в форматі роботи Ради експортерів.

Законопроект щодо створення експортно-кредитного агентства (ЕКА) закінчує сьогодні розробляти Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Про це повідомила на Форумі «Україна і світ. Новий діалог» заступник начальника управління розвитку експорту міністерства Марина Сидоренко. За її словами, робота такого агентства спільно з «Укрексімбанком» дасть можливість отримувати українським експортерам гарантії і страхування експортних операцій. Крім того, для сприяння експортерам, Мінекономрозвитку планує відкрити 7 торгових представництв України за кордоном вже цього року(у Брюсселі, Китаї, США, Німеччини, Франції, Женеві і на Середньому Сході) і ще 13 – у наступному.

Про готовність фінансово підтримати експортерів заявив представник генерального партнера Форуму «Україна і світ. Новий діалог »- головний радник голови правління АТ« Укрексімбанк »Борис Соболєв. За його словами, державний Укрексімбанк готовий активно допомагати як з торговим фінансуванням, там і з кредитуванням. Зокрема, як повідомив Максим Марущак, заступник начальника управління корпоративного бізнесу АТ «Укрексімбанк», для забезпечення ефективної зовнішньоекономічної діяльності українських експортерів банк сьогодні пропонує послуги торговельного фінансування з використанням різноманітного інструментарію: документарних експортних / імпортних акредитивів, документарне інкасо, всіх видів банківських гарантій, а також складних продуктів фінансування експортних та імпортних контрактів, що структуруються індивідуально, залежно від умов кожного окремого контракту.

Своє сприяння в кредитування експорту та обслуговування експортних операцій запропонував також учасникам форуму представник фінансового партнера заходу – заступник голови правління Universal Bank Роман Гороховскіх.Індівідуальние консультації з питань зовнішньоекономічних операцій та спеціальні умови купівлі-продажу валюти – це ті переваги, які отримує експортери-клієнти Universal Bank.

Юридичний партнер форуму, керуючий партнер Юридичної фірми «Лавринович і партнери» Максим Лавринович описав конкретні проблеми ведення зовнішньоторговельного бізнесу, що лежать у правовій площині. Це і необхідність гармонізації українського та європейського законодавства, і нормативне закріплення механізмів підтримки експортерів (зокрема, надання державою гарантій за кредитами експортерам), і актуальність реформування процедурних аспектів здійснення бізнесу.

Досвідом ефективного застосування практичних інструментів у зовнішньоекономічній діяльності, включаючи оподаткування в міжнародній торгівлі, фінансову звітність, юридичні аспекти ведення експорту, поділилися експерти PricewaterhouseCoopers, ICF Legal Service, «Моор Стівенс Юкрейн Лімітед» та інші.

ДОВІДКА

Міжнародний економічний форум – одне з ключових заходів у сфері зовнішньої торгівлі в Україні, який щорічно об'єднує представників влади, вітчизняний та іноземний бізнес для обговорення перспектив розвитку української зовнішньої торгівлі, регуляторної політики щодо активізації зовнішньої економічної діяльності. У 2015 році участь у форумі брали понад 100 учасників з України та країн причорноморського басейну (Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії, Туреччини та інших країн). Організаційну підтримку заходу надають МЗС України, Мінекономрозвитку, Одеська ОДА. Генеральний партнер – АТ «Укрексімбанк», фінансовим партнером виступає Universal Bank, юридичним партнером – Адвокатське об'єднання «Лавринович і Партнери».

Генеральний новинний партнер – інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», генеральним медіа-партнером – Ділова газета БІЗНЕС «Бухгалтерія», офіційний друкований партнер – Ділова газета «Україна Бізнес Ревю», діловий інформаційно-новинний портал «Дело.ua», інформаційний портал «DSNEWS.UA», діловий тижневик «Деловая Столица» та інформаційне агентство«Українські Новини».