Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.05.2022

Форвардів на зерно у новому сезоні не буде — трейдери

Форвардних контрактів на зерно у новому сезоні не буде. У більшості трейдерських компаній, навіть транснаціональних, є дефіцит оборотних коштів. Про це розповів операційний директор компанії G.R. Agro Артем Ремпен в матеріалі «Мікроторгівля зерном, солярка за великі гроші та банківський колапс — життя елеваторного ринку за умов війни» на Elevatorist.com.

Експерт зазначив, що кредитні лінії більшості великих гравців ринку закриті.

«Живих коштів мало, кредитні — недосяжні. В банківській сфері знов настав 93-й рік, коли начебто й банки були, а толку з того ніякого не було»,— пояснив Артем Ремпен.

Він додав, що в новому сезоні важко буде всім гравцям зернового ринку. Артем Ремпен прогнозує, що гривневі ціни на зерно повернуться на рівень 2017 року, «коли за щастя було кукурудзу по 4200 продати».

«Але є ще один нюанс — ніхто зараз не знає, скільки коштуватиме сушіння зерна»,— нагадує про ще одне ринкове жахіття спеціаліст.

Так що більш-менш прибутковим в сезоні буде соняшник — логістика та витрати з’їдять менший відсоток ціни.

 

kurkul.com