Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.07.2020

Франція побудує завод з очищення води на Луганщині

Франція, за прикладом реалізації проекту будівництва заводу для очищення води в Маріуполі, замислюється про впровадження аналогічного проекту і в Луганській області.

#ШОТАМ пише, що про це повідомили Укрінформ з посиланням на слова посла Франції в Україні Етьєна де Понсена.

«Ми хочемо повторити той же проект, на цей раз для північної частини регіону – в Луганській області. Ми вже почали міркувати над його реалізацією на благо місцевого населення», – зазначив він.

Посол розповів, що такими проектами Франція хоче підтримати населення Донбасу.

Де Понсен висловив упевненість, що нова станція питної води змінить повсякденне життя жителів Маріуполя, і вже через три роки в місті буде питна вода високої якості.

«Через 3 роки вони будуть в змозі пити воду з-під крана, як я завжди це робив в Парижі з часів мого дитинства. Проект в Маріуполі став можливим завдяки дуже привабливої позики з боку французької скарбниці завбільшки 64 мільйони євро: це варто особливо підкреслити. Таким чином, звичайно ж, є повна підтримка, але французька підтримка не зводиться тільки до слів, але і має конкретне втілення на місцях і матиме реальний вплив на життя місцевого населення. Тому я пишаюся цим проектом, який ми запустили», – поділився посол Франції.