Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.05.2021

G7 готує угоду про оподаткування найбільших світових компаній – Financial Times

Країни Великої сімки (G7) близькі до укладення угоди з оподаткування транснаціональних корпорацій.

Про це пише газета Financial Times.

Угода G7 може бути укладена вже в п’ятницю, 28 травня. В останні дні перемовникам вдалося досягти прогресу з цього питання.

Як пише видання, домовленість країн Великої сімки стане важливим фактором і передумовою для укладення угоди на офіційних переговорах Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) в Парижі.

Як пише видання, угода призведе до найбільшого за останнє століття струсу в області міжнародного корпоративного оподаткування, серйозно обмеживши здатність компаній переводити прибуток в юрисдикції з низькими податками та забезпечивши, щоб американські цифрові гіганти платили більше податків в країнах, де вони заробляють.

Формально G7 не має ролі в процесі розробки системи оподаткування, але США, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія та Канада являють собою потужний блок в різних інших організаціях. Група проведе онлайн-зустріч міністрів фінансів у п’ятницю та особисту зустріч 4 і 5 червня в Лондоні. На цих переговорах можуть бути узгоджені основні елементи угоди.

Якщо угода буде узгоджена міністрами фінансів, лідери G7 могли б офіційно підписати її на саміті в британському графстві Корнуоллі, який пройде 11-13 червня.

Джерела FT прогнозують, що міжнародна угода на рівні ОЕСР може бути укладена до жовтня.

https://www.unian.ua