Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 05.04.2022

Галущенко та британський міністр обговорили постачання палива в Україну

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що Україна зацікавлена у диверсифікації напрямків постачання пального, в тому числі з Великої Британії.

На цьому він наголосив під час розмови з міністром з питань бізнесу, енергетики та чистого зростання Великої Британії Квазі Квартенгом, передає Укрінформ з посиланням на Міненерго. 

“Російська армія намагається знищувати нашу паливну інфраструктуру, і Україна зацікавлена у диверсифікації напрямків постачання пального”, – зазначив український міністр, подякувавши британському колезі за готовність сприяти в цьому напрямку співпраці.

Також Галущенко поінформував Квартенга про роботу щодо оцінки збитків, завданих енергетичній інфраструктурі внаслідок агресії російської федерації.

Як повідомлялося, 18 березня набув чинності закон, яким скасовано акциз на пальне та знижено ставку ПДВ з 20% до 7% на період дії воєнного стану.

 

www.ukrinform.ua