Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 07.09.2021

«Гарантований покупець» продав на аукціоні «зелену» електроенергію на ₴483 мільйони

Державне підприємство «Гарантований покупець» на аукціоні 6 вересня 2021 року реалізувало повний обсяг електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), яку виставило на продаж, на суму понад 483 млн гривень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє держпідприємство.

«Гарантований покупець продав 246,5 тис. МВт-год електроенергії з відновлювальних джерел з постачанням у жовтні 2021 року. Результатом конкурентної боротьби учасників торгів стало зростання ціни за одним з продуктів майже на 34 %. Як наслідок – аукціон приніс Гарантованому покупцю понад 483 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що укладання довгострокових двосторонніх договорів на купівлю-продаж електроенергії дозволяє підприємству гарантовано реалізовувати товар. Це, у свою чергу, означає мінімізацію небалансів, отримання справедливої ціни на унікальний продукт та, як наслідок, оптимізацію фінансових надходжень.

Як повідомлялося, за січень-червень 2021 року ДП «Гарантований покупець» реалізувало на аукціонах 2,1 ГВт-годин електроенергії, виробленої з ВДЕ.

 

www.ukrinform.ua