Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.09.2021

«Гарантований покупець» уклав всі необхідні угоди за новою моделлю ПСО

ДП “Гарантований покупець” уклало всі необхідні угоди в рамках нової моделі покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на ринку електроенергії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті держпідприємства.

“Державне підприємство “Гарантований покупець” забезпечило підписання усіх контрактів, необхідних для виконання спецобов’язків (ПСО) для населення за фінансовою моделлю. Це договори про надання послуг із забезпечення доступності електричної енергії для побутових споживачів як з виробниками електроенергії (ДП “НАЕК “Енергоатом” та ПрАТ “Укргідроенерго”), так і з усіма постачальниками універсальних послуг”, – йдеться у повідомленні.

Підприємство нагадує, що новий механізм ПСО для населення розпочне дію за фінансовою моделлю з 1 жовтня. “Гарантований покупець” залишається у переліку учасників ринку, які виконують спеціальні обов’язки та забезпечують побутових споживачів доступною електричною енергією.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів знизив до 1,44 грн за 1 кВт-год. тариф на електроенергію для населення зі споживанням до 250 кВт-год. на місяць. Новий тариф почне діяти з 1 жовтня.

 

www.ukrinform.ua