Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.05.2021

Газопостачальники не стали знижувати річного тарифу для населення з 1 червня, деякі підвищили місячний

Постачальники газу не стали знижувати річної ціни ресурсу для населення, заявленої наприкінці квітня з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року, деякі підвищили ціну на червень порівняно з травнем, один – незначно знизив місячну пропозицію, свідчать дані моніторингу сайтів понад 70 постачальників, проведеного “Енергореформою”.

Згідно з даними моніторингу, річна цінова пропозиція ресурсу, як і раніше, коливається від 7,8 грн/куб. м до 13,5 грн/куб. м (тут і далі з ПДВ).

Водночас найбільше (на 1,39 грн/куб. м) підвищило цінову пропозицію червня ТОВ “Херсонська обласна енергопостачальна компанія” – з 10,5 грн/куб. м до 11,89 грн/куб. м.

ТОВ “Житомирська обласна енергопостачальна компанія” підвищило тариф на червень до 11,77 грн/куб. м (у травні – 10,5 грн/куб. м), ТОВ “Волиньелектрозбут” – до 8,89 грн/куб. м (7,98 грн/куб. м), ТОВ “Закарпатенерго” – до 8,88 грн/куб. м (7,98 грн/куб. м), ТОВ “Гласкомерц” – до 11 грн/куб. м (10 грн/куб. м), ТОВ “Газпромпостач” – до 11,2 грн/куб. м (10,2 грн/куб. м), ТОВ “Хмельницькенергозбут” – до 11,5 грн/куб. м (9,6 грн/куб. м).

Єдиною компанією в переліку постачальників, що потрапили до моніторингу, яка знизила ціну газу на червень є маріупольський постачальник ТОВ “Маргаз” – його пропозиція на перший літній місяць становить 8,75 грн/куб. м, у травні було 9 грн/куб. м.

Водночас деякі компанії спочатку оголосили річний тариф відповідно до вимог регулятора 25 квітня, згодом відкоригували його в бік зменшення. Наприклад, згідно з інформацією на сайті ТОВ “ЕРУ людям” тариф із 1 травня становить 8,1 грн/куб. м, хоча спочатку був заявлений на рівні 10,18 грн/куб. м.

Знизило спочатку заявлений тариф також ТОВ “ЕРУ трейдінг” з 10,5 грн/куб. м до 8,9 грн/куб. м, YASNO (ДТЕК) – з 10,5 грн/куб. м до 8,94 грн/куб. м.

Варто зазначити, що багато компаній, зокрема ТОВ “ГК “Нафтогаз України”, “ЕРУ трейдінг”, “Луганськгаз Збут”, “Мегаватт Енергосервісна компанія” взагалі відмовилися від місячної пропозиції, пропонуючи виключно річний продукт, а газзбути, що працюють під брендом “Твій газ”, додали тариф “Твій газ Рівномірний платіж”, який передбачає оплату протягом року рівними частинами.

Як повідомлялося, “Київгазенерджі”, яке до останнього часу є основним постачальником газу в столиці, вже близько місяця не оприлюднює річного тарифу на природний газ для населення на своєму офіційному веб-сайті, який не працює, щонайменше, з 25 квітня. НКРЕКП обіцяла розглянути питання застосування санкцій до постачальника за результатами перевірки.

ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” встановило річний тариф для населення “фіксований” у розмірі 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без доставки),

Найбільший постачальник газу – компанія “Йе Енергія” Дмитра Фірташа і майже 20 постачальників, що працюють під брендом “Твій Газзбут”, встановили єдиний тариф для населення “Твій газ Річний” у розмірі 7,99 грн/куб. м (з ПДВ).

ua.interfax.com.ua