Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 17.05.2021

“Газпром” купив всю запропоновану додаткову транзитну потужність України на червень – стільки ж, скільки і на травень

“Газпром” забронював всі запропоновані додаткові транзитні потужності України на червень, випливає з результатів місячного аукціону на Regional Booking Platform.

На платформі RBP у понеділок бронювали додаткові транзитні потужності на червень. Із запропонованих 15 млн куб. м на добу було запитано всі 15 млн куб. м на добу. На квітень, березень і лютий “Газпром” викуповував трохи менше – по 14,2 млн куб. м на добу; на травень – ті самі 15 млн куб. м/добу.

У “Газпрому” на 2021 рік діє довгострокове бронювання українських потужностей обсягом 40 млрд куб. м – це 109 млн куб. м на добу; 15 млн куб. м заброньовано додатково на аукціоні – загалом 124 млн куб. м на добу.

У травні “Газпром” прокачує через Україну в середньому по 124 млн куб. м на добу, повністю вибираючи заброньований обсяг.

На сьогодні Європа різко збільшує споживання газу. Глобальні постачання ЗПГ, а також трубопровідного газу з Росії перебувають на максимумі, але це не дозволяє поки що розпочати масоване закачування газу до підземних сховищ, щоб підготуватися до майбутньої зими.

ua.interfax.com.ua