Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.09.2017

Гнідавський цукровий завод вироблятиме органічний цукор

Гнідавський цукровий завод, що на Волині, буде виробляти органічний цукор і відправлятиме його на європейський ринок.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Гнідавський цукровий завод перероблятиме цукрові буряки, вирощені компанією «Рітербіоагро» – сільськогосподарським підприємством зі 100% німецькими інвестиціями, яке вже п’ять років вирощує продукцію для європейського ринку. Компанія виробляє винятково екологічно чисту продукцію: без добрив і засобів захисту.

Зазначається, що врожайність органічних буряків, які вирощує «Рітербіоагро», в рази менша, ніж у звичайного, однак цукор, отриманий з цієї культури, в Європі буде коштувати в рази дорожче: 1,3 тис. EUR порівняно зі 350 EUR.

«Цього року це 50 га площі екологічно чистого цукрового буряку, наступного року посіви планується збільшити до 300 га, а ще через рік – до 500 га. Переробляти екологічно чистий продукт власники довірили саме Гнідавському цукровому заводу. До речі, це буде перший завод в Україні, що виготовить екологічно чистий продукт», – йдеться в повідомленні підприємства.

Джерело: Agro Times