Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 04.09.2017

Гнідавський цукровий завод вироблятиме органічний цукор

Гнідавський цукровий завод, що на Волині, буде виробляти органічний цукор і відправлятиме його на європейський ринок.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Гнідавський цукровий завод перероблятиме цукрові буряки, вирощені компанією «Рітербіоагро» – сільськогосподарським підприємством зі 100% німецькими інвестиціями, яке вже п’ять років вирощує продукцію для європейського ринку. Компанія виробляє винятково екологічно чисту продукцію: без добрив і засобів захисту.

Зазначається, що врожайність органічних буряків, які вирощує «Рітербіоагро», в рази менша, ніж у звичайного, однак цукор, отриманий з цієї культури, в Європі буде коштувати в рази дорожче: 1,3 тис. EUR порівняно зі 350 EUR.

«Цього року це 50 га площі екологічно чистого цукрового буряку, наступного року посіви планується збільшити до 300 га, а ще через рік – до 500 га. Переробляти екологічно чистий продукт власники довірили саме Гнідавському цукровому заводу. До речі, це буде перший завод в Україні, що виготовить екологічно чистий продукт», – йдеться в повідомленні підприємства.

Джерело: Agro Times