Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 28.01.2020

Гончарук пояснив, чим будуть займатися спеціалісти Deutsche Bahn в «Укрзалізниці»

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук розповів, що консультанти від найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn надаватимуть свої послуги менеджменту “Укрзалізниці” або, можливо, будуть залучені до управління компанією на певному етапі.

Про це він повідомив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на каналі “Україна”.

“Зараз ми працюємо над текстом стратегічної угоди, яка буде складатися з багатьох раундів. На першому етапі у нас будуть німецькі консультанти, які частково будуть консультувати наш менеджмент або на певному етапі будуть залучені до управління. Йдеться не про те, що ми її віддаємо або навіть передаємо у концесію,” – заявив Гончарук.

За словами очільника Кабміну, фахівці німецької компанії розуміються на тому, яка українська залізниця зсередини. Вони мають “досвід, ресурси та розуміння того, як зараз виглядає зсередини Укрзалізниця”. Прем’єр додав, що наразі німецькі колеги консультують українську компанію у невеликих окремих проєктах.

Джерело: Build Portal.