Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.11.2020

Готуємо концесію контейнерного термінала в порту «Чорноморськ», – Владислав Криклій

Міністерство інфраструктури продовжує підготовку нових проектів державно-приватного партнерства (ДПП) у різних інфраструктурних галузях та активно готує до оголошення нові концесійні конкурси. Сьогодні, 27 листопада, під головуванням Міністра інфраструктури Владислава Криклія відбулося перше засідання Робочої групи з питань реалізації державно-приватного партнерства у морському порту «Чорноморськ».

Участь у заході також взяли голова Проектного офісу «SPILNO» Тарас Бойчук, в.о. директора ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» Ігор Шевченко, представники Міністерства, АМПУ, IFC, ЄБРР, ТОВ «Ернст енд Янг», компаній «Касталія Едвайзерс» та «Білфінгер Тебодін Україна».

«Спільно з нашими постійними міжнародними партнерами ми продовжуємо підготовку нових концесійних проектів у морській галузі. Попередній досвід співпраці з ЄБРР та IFC над концесіями портів «Ольвія» та Херсон показав свою успішність, тому ми впевнені у подальшому продуктивному партнерстві. Сьогодні ми проводимо першу установчу зустріч щодо проекту концесії контейнерного термінала у порту «Чорноморськ». Цей проект вже внесений до 100 пріоритетних проектів Уряду на наступні 3 роки, тому його впровадження є вкрай очікуваним та важливим для країни. Вітаю у нашій команді консультантів-переможців тендеру на підготовку пре-ТЕО цього проекту. Ми готові спільно працювати далі», – зазначив Владислав Криклій.

Під час засідання учасники Робочої групи обговорили план-графік проекту та очікувані результати роботи консультантів. Відтак, завершити розробку пре-ТЕО проекту планується на початку 2021-го, а сам концесійний конкурс провести у кінці цього ж року.

Владислав Криклій запевнив, що Мінінфраструктури постійно надаватиме консультантам усю інформацію, необхідну для підготовки пре-ТЕО проекту, а також іншу допомогу, якщо це буде необхідно. У свою чергу, відомство вже підготувало інформаційні запити до Адміністрації морських портів України (АМПУ) та ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» з метою отримання інформації для пре-ТЕО проекту. Вона буде надана консультантам після підписання відповідних угод про нерозголошення.

Нагадаємо, що також визначено компанію, яка займатиметься підготовкою ТЕО і конкурсної документації концесії поромної переправи в порту «Чорноморськ». Це ТОВ «Ернст енд Янг». У рамках цього проекту планується залучити від 150 млн грн інвестицій, які будуть спрямовані на модернізацію залізнично-поромного комплексу порту.

Джерело: Урядовий портал.