Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 25.11.2019

Громадяни ЄС оцінили вплив членства в союзі на зовнішню торгівлю

Більшість громадян Європейського Союзу відчувають особисту вигоду від зовнішньої торгівлі ЄС і впевнені, що членство в Союзі краще забезпечує торговельні інтереси їх країн, ніж якби країни виступали на зовнішньому ринку поодинці. 

За даними опитування агентства Eurobarometer, опублікованими в середу, 60% жителів ЄС вважають, що міжнародна торгівля приносить їм особисту вигоду. Це на 16% більше, ніж 10 років тому. 71% респондентів впевнені, що ЄС більш ефективно захищає торгові інтереси їх країн, ніж країни, що діють самостійно.

За останні п’ять років почали діяти 16 нових торгових угод між ЄС і третіми країнами. Єврокомісія, публікуючи дані опитування, підкреслює, що при укладанні угод все більше уваги приділяється прозорості та вимогам сталого розвитку. Дотримання екологічних норм і трудового права стали наріжним каменем торговельної політики ЄС.

Зовнішня торгівля підтримує сьогодні 36 млн робочих місць в ЄС, що на 5 млн більше, ніж у 2014 році.