Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 08.04.2021

Група “Нафтогаз” створила у своїй структурі управління закупівлями

Група “Нафтогаз” створила окрему корпоративну функцію “Управління закупівлями”, яку очолить громадянка Нідерландів Ольга Бородіна, повідомив у прес-релізі департамент інтегрованих комунікацій НАК “Нафтогаз України” в середу.

“Основне завдання створеної функції – забезпечити ефективний процес управління закупівлями групи. Зокрема, вона відповідатиме за повноцінне впровадження уніфікованої системи управління ланцюжками постачань Supply Chain Management (SCM)”, – повідомляється в прес-релізі.

Функція також опікуватиметься такими бізнес-процесами групи, як управління потребами, категорійний менеджмент; управління закупівлями.

Ольга Бородіна має 20-річний досвід роботи в енергетичній сфері, зокрема в нафтогазовій галузі. До приходу в групу “Нафтогаз” працювала в Royal Dutch Shell. Протягом 2014-2016 років обіймала посаду генерального директора з розвитку ланцюжків постачань у Shell Global Solutions International BV.

Як повідомлялося, група “Нафтогаз” у результаті зміни системи закупівель планує заощадити 10-15% коштів при придбанні всіх товарів і послуг.