Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 21.07.2020

Ігор Петрашко обговорив із Послом Казахстану ключові питання торговельно-економічної співпраці

20 липня відбулася зустріч Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні паном Дарханом Калєтаєвим з метою посилення торговельно-економічного співробітництва між країнами.

Участь у заході взяли заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України-Торговий представник України Тарас Качка, представники відповідальних департаментів Мінекономіки та дипломати Посольства Республіки Казахстан в Україні.

Сторони обговорили такі ключові напрямки співпраці як нарощування торгівлі, розширення номенклатури товарів, налагодження логістичної інфраструктури між Україною і Казахстаном.

Також було акцентовано на важливості проведення цього року в Києві чергового засідання Міждержавної Українсько-Казахської комісії з економічного співробітництва та бізнес-форуму на його полях.