Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 23.09.2020

Ігор Петрашко обговорив з представниками бізнесу програми підтримки та їх розширення

22 вересня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко взяв участь у Форумі «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади» за організації Української Ради Бізнесу та Національної бізнес-коаліції. Участь у заході взяли представники Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, Офісу Президента, бізнесу, профільних асоціацій та ЗМІ.

Метою форуму є обговорення ключових питань української економіки, впровадження реформ для забезпечення сталого економічного розвитку, створення та розвиток інклюзивних економічних інституцій.

«Наступного року Уряд передбачає зростання ВВП до 4,6% і відновлення економіки за рахунок таких стимуляційних кроків як: продовження і вдосконалення програми «5-7-9», впровадження державних портфельних гарантій, розширення державної підтримки аграрного сектору, зокрема, на агрострахування і зрошення, програм стимулювання машинобудування, надання більшого доступу до ресурсів саме для компаній, які працюють в Україні», – підкреслив Ігор Петрашко.

Міністр наголосив, що Мінекономіки планує розширити програму «5-7-9» на середні підприємства і на додаткові цілі. Адже важливо, щоб проекти були не для окремих підприємств, а для всіх – для мікро-, малого і середнього бізнесу, в тому числі для промисловості.

Так, від моменту старту програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки видали 3506 позик на загальну суму в 8,485 млрд грн. З них 6,797 млрд грн були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 1,378 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 310,535 млн грн – на поповнення оборотних коштів.

Під час Форуму було представлено ТОП-10 пріоритетів бізнесу 2020 для економічного зростання України, а також дослідження мікро-, малого і середнього підприємництва в Україні.

Крім того, присутні обговорили питання щодо поліпшення бізнес-клімату в Україні, програми підтримки бізнесу та їх розширення, бачення інституційних реформ, зокрема, судової системи, правоохоронних органів тощо, пріоритети українського бізнесу та громадянського суспільства.

Джерело: Урядовий портал.