Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.10.2020

Імпорт газу з ЄС сягнув рекордних обсягів за останні п’ять років

За 9 місяців 2020 року “Оператор ГТС України” протранспортував 14,8 млрд кубометрів газу з Європи в Україну на замовлення своїх клієнтів. Це на 28% (3,2 млрд кубометрів) більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє пресслужба ОГТСУ, передає Укрінформ.

За даними ОГТСУ, нинішні обсяги завезення газу з європейських країн на 62% перевищують середні показники відповідних періодів у 2016-2019 роках.

“За останні п’ять років це рекордний обсяг постачання блакитного палива з ЄС. Зауважу, що в Україну імпортується лише третина від ввезеного газу. Решта на замовлення трейдерів йде до підземних сховищ газу. Додаткові обсяги на зберіганні посилюють енергетичну безпеку держави та можливості для внутрішнього ринку, оскільки у разі потреби пізніше українські трейдери зможуть домовитися із власником про покупку цього газу, який вже знаходиться на нашій території”, – прокоментував генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон.

Він нагадав, що з жовтня Молдова також розпочала зберігати газ в українських ПСГ, вже відбулися перші поставки.

Загалом за 9 місяців 2020 року імпорт із Словаччини становив майже 9,7 млрд кубометрів (+33% порівняно до аналогічного періоду минулого року), з Угорщини – майже 3,7 млрд кубометрів (+14%), із Польщі – майже 1,5 млрд кубометрів (+33%).

Зокрема, віртуальним реверсом (backhaul), який вперше став доступний на початку цього року, імпортовано 46%, або 6,8 млрд кубометрів: зі Словаччини – майже 3,1 млрд кубометрів, з Угорщини – майже 2,8 млрд кубометрів, з Польщі – майже 1 млрд кубометрів.

З початку року в підземні сховища для зберігання в режимі “митний склад” було направлено 9,8 млрд кубометрів імпортованих обсягів. Із них 62% (або 6,1 млрд кубометрів) надійшли в режимі “shorthaul – митний склад” і 38% (3,8 млрд кубометрів) в режимі “кордон – митний склад”.

Всього за період січня-вересня транспортування газу з ЄС в Україну замовляли 72 трейдери: 45 українських компаній та 27 іноземних. А послугами shorthaul та “митний склад” скористалися понад півсотні компаній, більша частина з яких є нерезидентами.

Як повідомлялось, із листопада 2015 року газ надходить в Україну за контрактами виключно з країн Європейського Союзу. Україна не має контракту на постачання газу з Російської Федерації.