Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 21.02.2020

Імпорт української курятини до ЄС відновиться після офіційної публікації відповідного рішення

Єврокомісія ухвалила рішення щодо застосування принципу зонування за імпорту української курятини до країн-членів Європейського Союзу, пише AgroTimes.

Відповідно до процедури, офіційне рішення має бути опубліковане впродовж 10 днів із моменту ухвалення – лише тоді воно набуде чинності.

На цьому наголосила т. в. о. голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко.

Наразі обмеження щодо експорту птиці до ЄС діють щодо всієї території України, додала вона.

Держпродспоживслужба веде перемовини з кожною країною, яка запровадила обмеження на імпорт української продукції птахівництва, зауважила Ольга Шевченко.

За її інформацією, всі заходи, пов’язані з ліквідацією грипу птиці на території Вінницької області, вже завершені. Про це також поінформували міжнародне співтовариство.

«Ми повідомили наших торговельних партнерів щодо вжитих заходів, – сказала Ольга Шевченко. – Крім того, така інформація направлена до Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ). Також було поінформовано, що спалах пташиного грипу в Україні був одиничний, і станом на сьогодні всі заходи завершені».