Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 07.09.2017

Індія відкриває можливості для експортерів

9-16 вересня відбудеться торговельна місія до Республіки Індія, а саме до м. Нью-Делі та Мумбаї. Робота над її організацією тривала впродовж багатьох місяців і була організована Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, Офісом з просування експорту, за участі Міністерства аграрної політики та продовольства України і Держпродспоживслужби.

Про це розповіла заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева у своєму блозі в одному з інтернет-видань.

«Ця країна була обрана нами не випадково. Індія є аграрно-індустріальною країною, що досить швидко розвивається. Наприклад, ріст ВВП у 2015 році склав 7,3%, але сільське господарство не досить механізоване. Найцікавіше те, що Індія є одночасно великим аграрним виробником і аграрним імпортером. 30% від загального експорту української сирої соняшникової олії припадає саме на індійський ринок», – зазначила Ольга Трофімцева.

За її словами, Індія вже займає перше місце серед країн-імпортерів української аграрної продукції.

«Наприклад, за результатами 2016 року, товарообіг сільськогосподарською продукцією між нашими країнами склав 1,68 млрд USD, з яких на український експорт припадає 1,58 млрд USD. А вже за І півріччя 2017 року Індія імпортувала наших товарів на 1,04 млрд USD», – заявила заступник міністра.

Вона також додала, що ключовими товарами українського аграрного експорту до Індії за цей період стали: олія – 807,69 млн USD, зернові культури – 187,5 млн USD, залишки та відходи харчової промисловості – 21,41 млн USD, овочі – $13,55 млн USD, масло тваринного походження – 1,27 млн USD.

«Показники щодо торгівлі непогані, але в нас ще залишається низка аграрних товарів, де ми вбачаємо конкретні можливості для збільшення вітчизняного експорту до Індії. Згідно з аналітичними дослідженнями, попит на цьому ринку матимуть, наприклад, молочна сироватка, овочі бобові сушені та волоські горіхи, олія соняшникова, свиріпова і ріпакова.

Окрім цього, конкурентними там можуть бути українські соки, дріжджі, виноградні вина, спирт, висівки і кормове борошно, зернові культури та насіння олійних культур», – додала Трофімцева.

Також вона зауважила, що, незважаючи на те, що ринок Індії є непростим, активна робота в цьому напрямку на рівні уряду та бізнесу відкриватиме значні можливості для наших експортерів.

«Якщо говорити саме про аграрний та харчовий сектори, Україну, на жаль, поки що недостатньо знають в Індії потенційні покупці нашої продукції. Тому основним завданням для нас із колегами під час торговельної місії буде саме інформування індійських партнерів про можливості торгівлі з Україною, про наші сильні сторони та конкурентні переваги у виробництві й експорті певних видів продукції», – заявила Ольга Трофімцева.

Заступник міністра додала, що ця місія буде включати в себе безліч В2В зустрічей для представників бізнесу обох сторін і важливі перемовини на урядовому рівні.