Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 24.04.2020

Instagram представляє в Україні нову функцію для підтримки малого бізнесу

Instagram підтримує малий бізнес, що наразі зіштовхнувся з величезними викликами через кризу COVID-19.

Як повідомляє Sostav.ua, щоб надати більше можливостей для підприємців, сьогодні в Україні компанія запускає нову функцію для замовлення їжі онлайн і дає змогу бізнесу знайомити підписників зі своїми пропозиціями за допомогою спеціальних стікерів у розповідях (Stories).

Підприємці мають можливість створювати нові стікери для розповідей (Stories) або додавати відповідну опцію до свого профіля. Спеціальні стікери можна знайти серед всіх інших доступних. А для того, щоб додати опцію замовлення їжі до профіля, потрібно оновити мобільний застосунок до останньої версії, після чого з’явиться повідомлення з детальною покроковою інструкцією.

Водночас з такою функцією користувачі Instagram можуть легше, аніж будь-коли, ознайомлюватися з пропозиціями підприємців. Для цього достатньо натиснути на стікер або перейти на профіль компанії.

Метою Instagram є підтримка малого бізнесу за допомогою нових можливостей, аби підприємці  залишались на зв’язку зі своїми лояльними клієнтами, які, у свою чергу, могли підтримати улюблені сервіси найсучаснішими способами.