Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.09.2021

«Інтерпайп» поставив понад 1 тис. преміальних труб для Turkish Petroleum

Труби призначені для видобутку газу в складних геологічних умовах

Українська компанія «Інтерпайп» поставила понад 1 тис. преміальних труб для найбільшої нафтогазовидобувної компанії Туреччини Turkish Petroleum. Про це йдеться в повідомленні української компанії у Facebook.

«Інтерпайп» продовжує розширювати географію поставок і застосування своєї преміальної трубної продукції. Туреччина в короткостроковій перспективі має намір істотно знизити свою залежність від імпорту природного газу і навіть почати його експортувати. Країна послідовно здійснює розроблення нових газових родовищ як оншор, так і офшор, а також веде пошук покладів у Чорному і Середземному морях. «Інтерпайп» уже поставив для Turkish Petroleum понад 1 тис. преміальних труб», – повідомило українське підприємство.

Преміальні труби «Інтерпайп» призначені для видобутку газу в складних геологічних умовах. Компанія відзначає, що продукція гарантує високий рівень газогерметичності при облаштуванні свердловин.

«Уже найближчим часом ми чекаємо на результати спуску наших обсадних труб UPJ-M діаметром 114 мм на родовищах Turkish Petroleum», – наголошується в повідомленні.

«Інтерпайп» додав, що влітку Turkish Petroleum уже завершила спуск обсадних труб UPJ-M діаметром 177,8 мм у шість газових оншорних свердловин у регіонах Киркларели й Текірдаґ.

За підсумками 2020 року українська компанія скоротила продажі трубної продукції на 21% у порівнянні з 2019 роком – до 469,9 тис. т.

«Інтерпайп» – міжнародна вертикально інтегрована трубно-колісна компанія, що входить до топ-10 виробників безшовних труб у світі та топ-3 виробників суцільнокатаних залізничних коліс.

 

gmk.center