Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 21.09.2021

Інтерпайп завершив інвестпроект вартістю мільйон доларів

Завод «Інтерпайп Ніко Тьюб» почав виробництво першої партії холоднокатаних труб малого діаметра для машинобудування на власних потужностях.

У вересні 2021 року на дніпровській майданчику заводу «Інтерпайп Ніко Тьюб» завершився інвестиційний проект зі створення власного виробництва холоднокатаних труб малого діаметра 21-32 мм.

«Інвестиції в новий стан склали 1 мільйон доларів. За допомогою цього обладнання компанія зможе зміцнитися в новому сегменті і забезпечити виробництво практично всієї лінійки труб, затребуваних нашими клієнтами, на власних потужностях », – прокоментував заступник генерального директора Інтерпайп Денис Морозов.

Нове обладнання дозволить виробляти до 100 тонн холоднокатаних труб малого діаметра в місяць. Вже успішно пройшли дослідно-промислові випробування, завод приступив до виробництва першого замовлення.

Холоднокатані труби малого діаметра – один з перспективних напрямків розвитку продажів труб для машинобудування. Попит на таку продукцію є, а от пропозиція дуже обмежена. За останні роки Інтерпайп виконував ці замовлення в кооперації, а тепер буде виконувати самостійно.

Основний обсяг труб для машинобудування Інтерпайп поставляє в країни Європи, Близького Сходу та СНД.

 

metallurgprom.org