Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.09.2021

Інтерпайп завершив інвестпроект вартістю мільйон доларів

Завод «Інтерпайп Ніко Тьюб» почав виробництво першої партії холоднокатаних труб малого діаметра для машинобудування на власних потужностях.

У вересні 2021 року на дніпровській майданчику заводу «Інтерпайп Ніко Тьюб» завершився інвестиційний проект зі створення власного виробництва холоднокатаних труб малого діаметра 21-32 мм.

«Інвестиції в новий стан склали 1 мільйон доларів. За допомогою цього обладнання компанія зможе зміцнитися в новому сегменті і забезпечити виробництво практично всієї лінійки труб, затребуваних нашими клієнтами, на власних потужностях », – прокоментував заступник генерального директора Інтерпайп Денис Морозов.

Нове обладнання дозволить виробляти до 100 тонн холоднокатаних труб малого діаметра в місяць. Вже успішно пройшли дослідно-промислові випробування, завод приступив до виробництва першого замовлення.

Холоднокатані труби малого діаметра – один з перспективних напрямків розвитку продажів труб для машинобудування. Попит на таку продукцію є, а от пропозиція дуже обмежена. За останні роки Інтерпайп виконував ці замовлення в кооперації, а тепер буде виконувати самостійно.

Основний обсяг труб для машинобудування Інтерпайп поставляє в країни Європи, Близького Сходу та СНД.

 

metallurgprom.org