Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 25.09.2020

Італійський бізнес шукає партнерів в Україні

Враховуючи зростаючий інтерес наших італійських компаній до інтернаціоналізації в Україні та значну італійську майстерність у сільському господарстві, тваринництві та металообробці,  Торгово-промислова палата Італії в Україні вирішила активувати безкоштовний проект.

Програма повністю фінансується Торгово-промисловою палатою Італії в Україні і має на меті встановити контакт українських компаній без дії посередників або інших некваліфікованих осіб, а також за допомогою організацій із компетентністю, як державних, так і приватних, з реквізитами, придатними для управління міжнародними відносинами.

В2В зустрічі відбуватимуться Онлайн та включатимуть участь 4 осіб: − Представник української компанії − Представник італійської компанії − Італійський менеджер, компетентний у цьому секторі − українсько-італійський перекладач.

Актуальні оголошення від італійських компаній можна знайти на сторінці Торгово-промислової палати Італії в Україні за посиланням https://ccipu.org/ua/bacheca.

Для участі у проекті заповнюйте  форму за цим посиланням  https://bit.ly/33V7X0e.